Logo
Версія для друку

Гурт ARLETT презентував нову відео-роботу

Стосунки з небайдужими нам людьми, як той човен, який хвилі почуттів несуть стрімко вперед чи який неможливо зрушити з місця, бо вони дісталися мілини. Ми починаємо ставити собі безліч питань, пригадувати минуле, аналізувати теперішнє чи намагатися зазирнути в майбутнє. 
Коли стоїш на роздоріжжі і розумієш, що якийсь важливий період твого життя добіг фіналу, але смак почуттів та відчуття ще не забуті, коли все розумієш, але ще не до кінця відпустив, знаходиш віддзеркалення своїх внутрішніх переживань в улюбленій музиці. І, можливо, саме зараз хтось шукає порятунку та натхнення в пісні гурту ARLETT, що носить назву «Хто я тобі». Композиція, яка вже добре відома любителям фестивалів та постійним відвідувачам концертів бенду, близько місяця тому з’явилася на інтернет-сторінках гурту в якості синглу, а в останній день зими було оприлюднено відео-версію треку. 

Варто відмітити, що зйомки відео відбулися ще влітку 2015-го та проходили в два етапи: частину кадрів було відзнято в Албанії, іншу частину в Україні, на Київському морі. Режисерами відео стали Сергій Швець та Влад Плеханов. В кадрі окрім музикантів ARLETT, з’являється головна героїня відео, роль якої дісталася Олені Савельєвій. Відео «Хто я тобі» - це вже друга офіційна відео-робота в історії гурту, яка не просто живе в мережі інтернет, а й потрапила в ефір українських музичних телеканалів. 
 
Пісня «Хто я тобі» увійде до дебютного альбому гурту, вихід якого заплановано на кінець місяця. З цієї нагоди в Києві 31 березня відбудеться великий концерт-презентація, також на підтримку альбому музиканти планують відвідати з концертами й інші міста України, які саме, поки лишається таємницею.
Таїсія Андріюк

Дівчина з технічною освітою та творчим хоббі, співпрацюю з музичними гуртами, пишу прес-релізи, анонси до концертів, звітні матеріали з культурних подій. Моє серце б'ється в ритмі української музики, яку ви рідко почуєте на радіо чи побачите по ТВ, але яка варта уваги та визнання.
 

Я у соціальних мережах