Увійти

“Голос країни” – проект підготовки нових зірок для російського шоу-бізнесу?

Всі ми з затамуванням подиху спостерігали за першим сезоном талант-шоу “Голос країни”…
 
Боротьба між виконавцями була дуже запеклою – адже переможець отримував контракт з найбільшою звукозаписною компанією – Universal Music.
Переможцем першого сезону став Іван Ганзера з села Калиново Харківської області, який 19-го жовтня 2011 року підписав контракт з Universal Music.
 
З того часу пройшло близько 4-х місяців. І мені стало цікаво – а як там наш переможець? Щось нічого про нього не чутно… І тут я з`ясував досить цікаві моменти.
 
Виявляється, Іван Ганзера підписав контракт з Universal Music Russia – російським представництвом відомої компанії. Здавалося б, нічого страшного – адже в Україні представництва компанії немає.
Та при детальному розгляді ситуації не все так просто.
 
Заходимо на офіційний сайт Universal Music Russia. Переходимо у розділ “Артисти” і обираємо лише виконавців з кириличними назвами.
 
Отримуємо наступний перелік виконавців:
Александр Рыбак
Алексей Воробьев
Алсу
Анита Цой
Банд’Эрос
Децл
Дмитрий Хворостовский
Иван Ганзера
Линда
Наталья Гордиенко
Рома Кенга
Туана
Эльдар Небольсин
 
Серед виключно російських співаків – двоє учасників “Голосу країни” першого сезону – переможець Іван Ганзера та яскрава учасниця і фаворитка Діани Арбеніної – Наталка Гордієнко!
До речі, Наталка Гордієнко також підписала контракт з найбільшою звукозаписною компанією Universal Music 13 грудня 2011 року.
 
А тепер подивимось, що пишуть на сайті про Івана Ганзеру. Переходимо за посиланням і потрапляємо на новину від 1-го лютого 2012 року, яку пропоную вам прочитати повністю:
 
НОВИЧКИ НАБИРАЮТ ОБОРОТЫ…
 
В России стартовала компания по промоутированию на радио первого сингла сверхновой украинской звезды Наташи Гордиенко “Киев-Гоа”.
Напомним, что Наташа приняла участие в новом вокальном шоу “Голос страны”, которое стартовав в Голландии год назад, становится главным вокальным реалити во всем мире. Украинская версия «Голос Краины» сделала Гордиенко одной из самых узнаваемых и любимых девушек Украины. Дойдя до полуфинала, Наташа уступила свое место в команде Ивану Ганзере, который и стал победителем первого сезона.
Еще до начала карьеры Наташа получила признание украинских медиа – в частности, крупнейшая радиостанция страны ХИТ FM подарила ей 100 ротаций ее первой песни. Осень Наташа провела в туре по стране и в студии известнейшего музыкального продюсера Евгена Ступки, и представила публике свои первые песни на официальной церемонии подписания контракта с Universal Music в декабре.
В настоящий момент первый сингл Гордиенко, “Киев – Гоа”, написанный Егором Солодовниковым, становится хитом на Украине: более 10 станций уже взяли трек в активную ротацию.
В Москве первую песню молодой звезды можно услышать на RU FM и в эфире Первого Популярного радио и это только начало!
Пока же Гордиенко усиленно репетирует и собирается представить свою программу московской публике в конце марта.
Иван Ганзера, победивший в шоу «Голос Краины» с песней “Не плач, тато” (автор – молодая талантливая музыкант и композитор Бажана), записывает альбом в студии Евгена Ступки. Среди песен была и русскоязычная песня-победитель, и трек “Не плачь, папа!” заинтересовал московское радио “Шансон”, где и находится сейчас в ротации.
 
Чим цікава ця інформація?
 
Відзначаємо, що Наталка Гордієнко активніше просувається. Воно й не дивно – більш комерційно вигідний проект.
Але основне – наші співаки активно просуваються в Росії з російськомовним контентом! Навіть спеціально для цього пісню переможця Івана Ганзери “Не плач, тато” переклали російською мовою!
А чи могло бути інашке? Адже російська компанія перш за все орієнтована на власний ринок! Напевне, зацікавлені в цьому і співаки – російський шоу-бізнес значно переспективніший з фінансової точки зору.
Я їх розумію – вони хочуть стати популярними, досягти своєї мети. От і використовують будь-які можливості для просування. Тож бажаю Наталці вдалого старту у Москві, а Івана хотів би привітати з переходом у категорію “шансон” – звучати в маршрутках Росії це, напевно, круто…
 
Але для чого нашій країні такі талант-шоу??? Та ще й з амбіційною назвою – Голос країни? Це питання перш за все до продюсерів шоу та української частини суддівського корпусу.
Звертаюсь до Олександра Пономарьова, Руслани, Олега Скрипки – не залишайте цю ситуацію без уваги! Потрібно заохочувати перш за все розвиток власного шоу-бізнесу, підтримувати українську пісню та будь-якими можливими засобами залишати таланти в Україні!
До речі, у мене є одне запитання до продюсерів, поважних суддів та всіх небайдужих вже стосовно другого сезону шоу – “Чи може бути Голосом країни представниця іншої держави?” (Мова про співачку з Москви Niloo, команда Валєрії).
 
Наостанок пропоную послухати гарну українську пісню “Не плач, тато” – саме той варіант, з який український співак Іван Ганзера переміг в українському шоу “Голос країни”.
 
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі