Увійти

Цінуй кожну мить, будь щирим та слухай VIDVERTO

Коли ти вмикаєш телевізор чи радіо, то судячи з твоїх музичних смаків і того, що лунає в ефірі, здається, що живеш в якійсь паралельній реальності. Але все більше людей обирає ту твою «іншу» реальність, адже щирість та справжні емоції не купиш ні за які гроші. Часом в тісному пабі можна зустріти справжні таланти, які живуть музикою і творять її саме в цю хвилину. Ти це чуєш, відчуваєш, потрапляєш у полон, дивуєшся, захоплюєшся і пишаєшся.  
(1 Голосів)

Волиняни «Санмай» розпочинають свій концертний 2016-й з сольника у столиці

Луцький гурт «Санмай» наприкінці січня відзначатиме річницю свого створення, але це не означає, що творчі надбання цієї молодої команди можна так просто пропустити крізь вуха. 
(1 Голосів)

The Bajikans розширює кордони!

Історія гурту THE BAJIKANS розпочалася у 2009 році, але я про цих музикантів дізналася лише кілька років тому. На все свій час і, мабуть, не випадково в мене в аудіо записах висіло кілька треків, які я вподобала, але детально творчістю THE BAJIKANS не цікавилася доки не потрапила на спільний київський концерт кількох команд, серед яких були і ці музиканти. Живий звук є живий звук, емоції та драйв підробити не можливо, THE BAJIKANS своїм виступом дали такий потужний заряд енергії, що позитивні враження лишалися відчутними ще кілька тижнів.
(1 Голосів)

Проект «Freddy Marx Street» – співає душею і серцем

Друзі, мої вітання! Сьогодні я хочу розповісти вам про одного чудового музиканта;) Як це часто буває, в соціальних мережах мені написала менеджер проекту. Запропонувала ознайомитись з новим відео співака. І, знаєте, що – я щиро здивувався і зрадів. Здивувався, бо раніше нічого не чув про цього виконавця, а зрадів, бо отримав якісний матеріал.
(0 голосів)

Знайомтесь – “The Hardkiss”. Перспективно, аванґардно та епатажно…

“І тоді було чотири. Таємничий і чудовий, неймовірний і унікальний. Ви ще не бачили нічого подібного раніше. Це зміна, яку ми чекали. Це наша остання розповідь і новий початок. Вони молоді і неспокійні. Вони назвалися Hardkiss і вони принесли владу грому і відроджуються з ним. Приготуйтесь до нового Babylon – енергійного і загадкового кліпу від чотирьох неймовірних музикантів – нової групи Hardkiss. Дивіться це зараз, не втрачайте час!”
(0 голосів)
Підписатися на цей канал RSS