Увійти

Нацвідбір на "Євробачення 2016". Післямова...

Отже, пристрасті стосовно національного відбору "Євробачення 2016" вщухли і тепер можна спокійно проаналізувати, що ж насправді сталося. 
Саме такими словами я хотів розпочати свою статтю, проте події вчорашнього дня говорять про протилежне - все тільки починається!
(0 голосів)

ТОП-10 українських кліпів другого півріччя 2015 року

Друзі! 2015 рік добігає свого логічного завершення. Всі підбивають підсумки, публікують рейтинги та проводять нагородження найкращих. Не буду стояти осторонь та зверну вашу увагу на найкращі кліпи 2015 року.
(1 Голосів)

ТОП-30: The Erised поки що є лідерами у виборі кращих з найкращих

Друзі, мої вітання!
 
З 21-го липня ми з вами разом визначаємо п'ять кращих з найкращих українських гуртів із запропонованого проектом Show-Biz UA ТОП-30. Сьогодні можемо підвести певні підсумки нашого голосування.
(0 голосів)

Ще раз про мовне питання та суть проекту Show-Biz UA

Знаєте, друзі - мене часто питають щодо моєї позиції стосовно мови, якою співають виконавці. Ви, напевне, знаєте, що я свідомо відмовляюсь від російськомовних треків. За це мені дорікають - суб'єктивно. Так, я не заперечую - моя позиція суб'єктивна. Більше того  - я розумію, що свідомо зменшую аудиторію своїх інтернет-ресурсів та зосереджую увагу переважно на патріотично налаштованих шанувальниках музики.
 
Проте, я можу чітко аргументувати свою позицію.
(0 голосів)

ТОП-30 українських гуртів за версією Show-Biz UA. Визначаємо найкращих разом!

Мої вітання, друзі! 
 
Підготував для вас підбірку українських гуртів ТОП-30, які можуть репрезентувати актуальний стан НОВОГО шоу-бізнесу України. Є тут проекти відомі й не дуже, молоді та досвідчені. Декого нині можна вважати "на хвилі". Проте, на мою думку, практично всі вони заслуговують на більше!
(0 голосів)

Український шоу-бізнес має перебудуватися. Далі – без Росії

2014 рік є для України наднапруженим та трагічним. Ми виринаємо з міцних обійм ще донедавна – так званого «братського народу», північного сусіда – Росії. Що буде далі – невідомо. Проте вже зараз можна з впевненістю сказати – так, як було раніше, вже не буде ніколи! Анексія Криму, пряма військова агресія на Донбасі, постійні погрози та провокації – все це призвело до того, що проект «Стіна» будується не лише на кордоні. Він тепер – в серцях українців! Неможливо забути те горе, яке принесла в нашу країну війна! Та й немає жодної впевненості, що надалі Росія припинить свою невиправдану агресію проти нашої держави.
(0 голосів)

Дослідження: Якою мовою співає український шоу-бізнес і чому?

Сьогодні поговоримо про мовне питання… Знову, подумаєте Ви… Скільки можна? Згоден – зараз це болюче питання для нашої країни… Але розглянемо його в трохи іншому контексті, а саме – якою мовою співають наші виконавці і, головне, чому…
(0 голосів)

Євробачення – суть, значимість та особливості. Окремо – про причини провалу Ґайтани

“Євробачення-2012″ визначило свого переможця. Але не вщухають дискусії навколо виступу нашої конкурсантки та власне самого конкурсу, його доцільності і значимості.
 
Отже, давайте розбиратися.
(0 голосів)
Підписатися на цей канал RSS