Увійти

Чи справді саме пристрасть перемогла техніку? Дещо про десятий сезон "Танців з зірками"

  • Автор 
  • Опубліковано в Подія
Про десятий сезон "Танців з зірками". Відразу хочу подякувати усім, хто робив це шоу - молодці!!!
Особливо тим, хто за кадром створював саундтрек цього яскравого дійства - Марта Адамчук, KOLA, LUKA, Роман Дуда, Laud, Vera Kekelia та інші. Ви були чудові! Зокрема, на фоні деяких запрошених зірок, які виступали під фонограму ;) На мою думку - це подвійна ганьба - імітувати спів на паркеті, де по-справжньому викладалися учасники шоу.
До речі, хочу звернутися до організаторів з проханням - більше уваги приділяти вокалістам шоу! І в інформаційному просторі в тому числі. Бо знайти весь перелік виконавців, які співали - неможливо.
Хочу привітати усіх учасників - ви зростали на очах! На жаль, не завжди далі проходив сильніший - це все ж таки шоу ;)
Окремо хочу поговорити про суперфінал.
При всій повазі до Дікусара, їх пара з Вікторією Булітко була найслабкішою. Власне, за перемогу змагалися Ганна Різатдінова та Ксенія Мішина. Яка в результаті і перемогла.
Треба визнати - Різатдінова була найсильнішою учасницею проекту і практично завжди була першою у голосуванні суддів.
І, якби це було спортивне змагання - вона б перемогла. Проте, це було шоу, де остаточний вибір за глядачами.
Чому ж вони віддали перевагу Ксенії Мішиній? 
Їх протиставляли протягом усього проекту. Техніка або пристрасть? Насправді, це протиставлення було глибшим. Причому, проти Різатдінової було відразу декілька фактів з її особистого життя.
По-перше - асоціація з токсичним олігархом. Так, ті стосунки у минулому, проте кліше "дружина олігарха" міцно за нею закріпилося. 
По-друге - спортивне минуле. Погоджуюсь - регулярні тренування протягом усього життя допомогли швидко опановувати нові танцювальні па. Проте, чи легко людині перевчитися? Інколи, здається, легше навчитися з нуля, аніж перебудувати свої закарбовані роками навички.
По-третє - аудиторія. У спортсменів, навіть олімпійських призерів, немає постійної аудиторії. І, чесно кажучи, я й сам до цього шоу не знав, хто така Ганна Різатдінова...
На противагу Різатдіновій, актриса театру і кіно Ксенія Мішина, яка стала відома після виходу на екрани серіалу "Кріпосна", була ближче шанувальникам проекту ментально. Це - не "дружина олігарха", а звичайна, з народу, акторка. Чуттєва і "проста".
А ще у неї партнером був сам Женя Кот! А це людина харизматична, яка вже є зіркою і має власних шанувальниць. І їх історія відносин на паркеті виглядала дуже романтичною. А ці поцілунки...
Загалом - цілком зрозуміла і прогнозована перемога!
Так, я вболівав за Ганну Різатдінову. Проте - вітаю усіх шанувальників Ксенії! Вони обидві були достойні перемоги!
Щодо суддів - практично завжди був згоден з їхніми коментарями та оцінками! Окрема подяка за танцювальні номери за участю Григорія Чапкіса та Владислава Ями. 
Цей сезон видався чудовим і залишив дуже приємні емоції!
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі