Увійти

Заради цих усмішок і їдемо на фронт - митці в черговий раз підтримали бійців в АТО

Трохи раніше ми вже писали про те, як група митців провела ряд концертів для наших військових у зоні АТО. Власне, ця ж ініціативна група тільки в трошки модифікованому складі через тиждень вирушила на передову знову, щоб в черговий раз підтримати учасників АТО та привезти трошки цивільного свята в їх складну повсякденну боротьбу з ворогом.
 
Ось що про ці концерти на своїй сторінці у Facebook написала Соломія Вітвіцька - безпосередня учасниця заходу: 
 
"Це були три концерти-зустрічі з нашими хлопцями з різних підрозділів 25 бригади. Оплески, квіти, їхні щирі усмішки - заради цих усмішок і їдемо на фронт. Щоб підбадьорити та підтримати. Лесь Подерев"янський роздавав свої книжки після виступів - потім бідкався, що не розрахував - мало взяв. Eyra - Ейра та Аня з гурту VrodaRodu були ідеальними музичними музами наших захисників - і приємно було бачити щасливі обличчя наших бійців, котрі хоч на кілька хвилин відволікались від ситуації та військового побуту. Традиційно ми частували наших рідненьких хлопців смаколиками. Все було настільки тепло і душевно - що хочеться ще раз все згадати. Дякую Алексу Заклецькому за такі влучноспіймані миті. Ну а Філіпу та Колесам Народного Тилу за те, що є нашим стабільним транспортним партнером!)

Це були три концерти-зустрічі з нашими хлопцями з різних підрозділів 25 бригади. Оплески, квіти, їхні щирі усмішки - зар...

Posted by Соломія Вітвіцька on 15 Июль 2015 г.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі