Увійти

ТОП-5 кращих українських гуртів за версією Show-Biz UA визначено!

Отже, друзі - вчора був останній день оцінювання українських гуртів з ТОП-30 за версією Show-Biz UA з метою визначення п'ятірки кращих з найкращих. Сьогодні ми оголошуємо результати вашої активності.
 
Треба відзначити, що, порівняно з попередніми результатами, у підсумковому ТОП-5 відбулися певні ротації - гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" активно просунувся вперед та посів третє місце, відтіснивши нижче The HardKiss та Vivienne Mort. Переможцем став гурт The Erised, який захопив лідерство на самому початку та зміг втримати його. Хоча на п'ятки лідеру дуже серйозно наступала Lika Bugaeva, яка програла в результаті лише з різницею всього у дві соті.
 
Отже, ТОП-5 кращих гуртів за версією Show-Biz UA виглядає так: 
 
1. The Erised - A Way To Forget You - 4.52

2. Lika Bugaeva - Fly Away - 4.50
 
 
3. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (Without Limits) - Зима - 4.46
 
 
4. THE HARDKISS - Organ - 4.42
 
 
5. Vivienne Mort - Сліди маленьких рук - 4.42
 
 
Щодо призу глядацьких симпатій, то найбільшу кількість голосів отримали:
1. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Зима - 68 голосів
2. Marija Cheba - ЯНЕБО - 50 голосів
3. ONUKA - Misto - 30 голосів
 
Дякую всім, хто звернув увагу на цю підбірку відео, хто поділився нею з друзями, хто оцінив гурти... Ми всі разом цими діями підтримуємо молодих виконавців якісної музики та допомагаємо розвиватися новому шоу-бізнесу України.
 
Звичайно, ми погоджуємося - розмір ТОП-30 замалий, щоб відзначити всі колективи, які заслуговують на нашу з вами увагу. То ж ми обов'язково повторимо цю процедуру і запропонуємо чергову підбірку українських гуртів, які варті вашої уваги.
 
Хочемо привітати всі українські гурти, які сьогодні стали переможцями - ваші фанати виявилися найактивнішими і це є головна ваша перемога!
 
Зазначимо, що сьогоднішні переможці та лідери глядацьких симпатій отримають призи від Show-Biz UA - першочергові власні сторінки на нашому сайті у майбутньому розділі "Досьє" та активну PR-підтримку!
 
Більше всім нам якісної української музики, друзі! 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі