Увійти

Show-Biz UA: хроніки тижня (29.06.2015 - 05.07.2015)

Щотижня ми будемо публікувати невеличкий аналіз минулого тижня скрізь призму власних публікацій.
Таким чином ми допоможемо тим, хто любить швидко отримувати максимум інформації або ж просто не мав часу постійно слідкувати за нашими оновленнями.
Ви також маєте можливість підписатися виключно на розсилку наших "Хронік" - просто надішліть нам запит на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою: Хочу отримувати щотижневі дайджести подій нового шоу-бізнесу "Хроніки тижня"
 
Отже, розпочинаємо...
 
Власне, минулий тиждень розпочався з ключового повідомлення про нову ідеологічну складову порталу Show-Biz UAЦікаво, що публікація не мала широкого відгуку - можливо, її просто не помітили?
 
Щодо найпопулярнішої теми тижня, то нею, на жаль, стала трагічна звістка про загибель співака Владіслава Левицького. Дійсно, ця подія сколихнула вітчизняний шоу-бізнес та в черговий раз змусила задуматись про те, що часто під час життя митцю приділяють не так багато уваги, як після його смерті... Будемо з цим явищем боротися і намагатися писати про молодих талантів якомога більше!
 
Також серед популярних статей минулого тижня були:
 
 
Що ж ще було цікавого минулого тижня?
 
На нашу думку, в Україні це:
 
Щодо світових новин, то це:
 
Не дуже поміченими (як на нашу думку - несправедливо) залишились відеоінтерв'ю з циклу "КультЕйра" з Віталієм Ковалем (Sunaco) та Павлом ШереметоюРекомендуємо все ж таки їх переглянути.
 
Здається, про головне - все. Ось таким був тиждень минулий на порталі Show-Biz UA. Завтра на нас чекає новий тиждень та нові події. Слідкуйте за нашими оновленями на сайті та в соціальній мережі Facebook.
 
Побудуємо новий шоу-бізнес України разом!
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі