Увійти

Show-Biz UA: хроніки тижня (10.08.2015 - 16.08.2015)

Щотижня ми публікуємо аналіз основних подій минулого тижня скрізь призму наших власних публікацій.
Таким чином ми допомагаємо тим, хто любить швидко отримувати максимум інформації або ж просто не має часу постійно слідкувати за нашими оновленнями.
 
Отже, зустрічайте - Хроніки минулого тижня від Show-Biz UA!
 
Найпопулярнішою минулого тижня на нашому порталі була презентація від Ілларії нового кліпу "Агапіму". Ще раз вітаємо співачку з якісною прем'єрою!
 
На другому місці за переглядами - розгорнуте інтерв'ю Святослава Вакарчука для "Громадського". Його бесіда з Романом Скрипіним мала дві частини. Перша була більш тезисною, а друга - повне, майже годинне, інтерв'ю.
 
Так сталося, що минулого тижня у нас було ще одне цікаве інтерв'ю, яке посіло третє місце за популярністю - співачка Alloise відверто поспілкувалася з Миколою Вереснем у студії "Першого Національного".
 
На минулому тижні була у нас ще одна презентація - гурт "Epolets" презентував новий кліп на пісню "Зраджуй".
 
 
Якоюсь непоміченою була на минулому тижні новина про фестиваль електронної музики Anotherland, який цими днями проходить на березі Азовського моря.
 
 
Здається, про головне - все. Ось таким був тиждень минулий на порталі Show-Biz UA.
Слідкуйте за нашими оновленями на сайті та в соціальній мережі Facebook.
 
Загалом, є враження, що за багатьма подіями ми просто не встигаємо :( Тож звертаємося до всіх небайдужих з проханням надсилати нам інформацію про цікаві події на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Важливо, щоб інформація стосувалася одного з гуртів, які входять в сферу зацікавленості нашого порталу. Бо, як ви пам'ятаєте - ми пишемо про новий шоу-бізнес.
 
Щиро вдячні за вашу активність та підтримку!
Побудуємо новий шоу-бізнес України разом!
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі