Logo
Версія для друку

Show-Biz UA: хроніки тижня (03.08.2015 - 09.08.2015)

Щотижня ми публікуємо аналіз основних подій минулого тижня скрізь призму наших власних публікацій.
Таким чином ми допомагаємо тим, хто любить швидко отримувати максимум інформації або ж просто не має часу постійно слідкувати за нашими оновленнями.
 
Отже, зустрічайте - Хроніки минулого тижня від Show-Biz UA!
 
Прогнозовано, найпопулярнішою подією минудого тижня стала презентація нового кліпу Арсена Мірзояна на пісню "Можеш як"Гарна якісна робота з чудовим відеорядом, змістом та неповторним голосом Арсена! Ще раз хочеться привітати співака з цією подією!
 
На другому місці за популярністю був мій допис у блозі щодо квот на українському радіо. Нагадаю - моя позиція досить чітка та жорстка з цього питання.
 
Також серед найпопулярніших тем минулого тижня - дві прем'єри:
 
Менш популярними, проте - не менш важливими, були інші музичні презентації:
 
Була минулого тижня і прикра новина - скасовано через брак коштів фестиваль «Ukrainian Street Art Festival», який мав би бути визначною культурною подією у житті нашої країни... Прикро :(
 
Якось зовсім непоміченими пройшли новини про те, що переможець "Х-Фактора" Дмитро Бабак знімає свій дебютний кліп та нове інтерв'ю Ейри у межах проекту "КультЕйра" з Майклом Щуром. Дарма - обидві події заслуговують вашої уваги, тож рекомендую все ж таки до них повернутися.
 
Здається, про головне - все. Ось таким був тиждень минулий на порталі Show-Biz UA.
Слідкуйте за нашими оновленями на сайті та в соціальній мережі Facebook.
 
Побудуємо новий шоу-бізнес України разом!