Увійти

Новий шоу-бізнес України визначає найкращих у 2016 році (опитування)

Друзі!
 
Минулого року ми провели власне опитування з метою визначення найкращих у новому шоу-бізнесі України. Вам ідея сподобалась і ви її жваво підтримали. Тож цього року ми продовжуємо традицію і напередодні визначення переможців національної премії "Yuna" з вами разом визначимо тих, хто робив новий шоу-бізнес нашої країни у минулому році. Звичайно, наші результати будуть відрізнятися, бо ми відзначаємо лише тих, хто робить дійсно внесок в розвиток української культури та робить все можливе, аби бути почутим на дійсно європейській сцені. 
 
Наш проект вже опублікував свої версії найкращих кліпів та найкращих альбомів минулого року. Тепер маємо бажання почути вашу думку - чи згодні ви з нами? ;)
 
Отже, проект "Show-Biz UA" вже другий рік поспіль проводить власне опитування з метою визначення найкращих персоналій та здобутків нового шоу-бізнесу України! Причому ви, тобто прихильники якісної української музики, самі оберете номінантів, а потім серед них оберете переможців.
 
І зробимо ми це на www.show-biz.in.ua в 2 етапи:
 
1 етап - всі бажаючі мали змогу надіслати нам пропозиції щодо своїх фаворитів (від 1 до 5 у кожній категорії). Позиція в п`ятірці на цьому етапі неважлива. 
2 етап - відкрите голосування за найкращих у 7 категоріях (в кожній категорії - 5 претендентів з тих, які наберуть найбільшу кількість голосів на першому етапі) 
 
Категорії, в яких змагатимуться виконавці:
- Найкращий соло-артист
- Найкращий дует
- Найкращий гурт
- Найкраща пісня
- Найкращий альбом
- Найкращий кліп
- "Відкриття року"
 
1-й етап прошов з 24-го по 31 січня включно.
2-й етап - з 3-го по 16 лютого включно. 
Оголошення переможців - 20-го лютого.
 
Ще трошки про умови опитування.
Нагадуємо - наш проект пише про новий шоу-бізнес України. Що це значить - прошу ознайомитися тут.
Основне все ж таки зазначимо - ми підтримуємо виконавців, які співають українською та іншими міжнародними мовами, зрозумілими світовій спільноті. Виключення - російськомовна музика. 
Переважна більшість музичних проектів, про які ми пишемо, зазначена тут (цей перелік - не обмеження і якщо ви знаєте виконавців, які відповідають нашим критеріям, але їх немає в переліку - пропонуйте, будемо долучати). 
Тому, навіть якщо ви запропонуєте серед своїх кандидатів тих, хто не відповідає критеріям нашого проекту - ми не зможемо включити їх до другого етапу. Суб`єктивно, радикально, проте, ми бачимо лише такий шлях виконання нашої місії - побудови українського національного шоу-бізнесу, який би достойно представляв нашу країну у світовій системі координат.
 
І якщо ви розподіляєте нашу позицію, тож давайте разом визначимо все те найкраще, що трапилося у новому шоу-бізнесі України у 2016 році?
 
Дякуємо за активність та розповсюдження!
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі