Увійти

Квітуче серце, сповнене любові...

16 квітня в Арт-пабі «Бочка» на Подолі гурт «Without Limits» (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ) презентував новий альбом ‪«Дихаю тобою»‬.
Третій альбом гурту, до якого увійшло 10 треків, готувався протягом двох останніх років. 
Серед пісень вже відомі композиції «Налий мені вина», «Зима», «Мамині Слова» та хіт гурту «Underground» в новому, акустичному виконанні.
 
На презентацію альбому зібралось безліч друзів та прихильників гурту. Відчувалась особлива, дружня атмосфера - приємні люди, піднесений настрій, добрі та щирі емоції.
Обкладинка нового альбому яскраво відображає його зміст – кохання наповнює наші душі яскравими фарбами, життя набуває нового змісту, хочеться дихати на повну та випромінювати любов.
Всі пісні сповнені чуттєвої лірики, причому значну увагу в альбомі приділено любові до найближчої людини – матері. Особливо на презентації прозвучала пісня «Мамині Слова», виконана у дуеті з Наталкою Дзенків (Lama). 
 
Треба зазначити, що гурт «Without Limits» (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ) залучився чудовою підтримкою на презентації альбому «Дихаю тобою». Дуети з Марією Чеба, гуртом «Vroda», Лідою Аксенич та вже згаданою Наталкою Дзенків (Lama) надали виконаним пісням нового забарвлення та розбавили потужний чоловічий тембр фронтмену гурту Сергія Танчинця жіночністю.
Загалом, енергетика нового альбому дуже потужна – всі, хто намагався всидіти під час презентації, згодом були змушені піднятися та рухатися в такт музиці. 
Були цього вечора і подарунки, і квіти, і святковий торт…
 
Можемо відверто визнати – новий альбом гурту «Without Limits» (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ) «Дихаю тобою»  вийшов якісним, змістовним та напрочуд - чуттєвим. Наші щирі привітання колективу!
 
До речі, гурт зробив щирий подарунок поцінувачам їх таланту - пісні з нового альбому доступні для прослуховування та скачування в мережі Інтернет https://soundcloud.com/album3 
 
Проте, ми закликаємо всіх, хто небайдужий до творчості колективу, придбати альбом на фізичному носії. Тим самим ви внесете свій посильний внесок в розвиток колективу та отримаєте цінний бонус у вигляді диску. Це можна зробити попереднім замовленням за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вказавши в ньому свої П.І.Б., номер телефону та номер найближчого до Вас відділення Нової Пошти або будь-якого, зручного перевізника), або прийти на концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ і придбати диск безпосередньо там.
 
Більше фото з презентації – в нашій фотогалереї
Фото люб`язно надані Тетяною Барабановою
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі