Увійти

Кіноверсія київського концерту «Океан Ельзи» на НСК «Олімпійський»

26 лютого 2015 року в широкий прокат вийде кіноверсія київського концерту ОЕ на НСК "Олімпійський", що пройшов 21.06.14 та зібрав 75 000 глядачів.
 
Дійство офіційно зареєстроване концертним рекордом України. Того вечора на сцені був як теперішній, так і класичний склад гурту. Святослав був досить відвертим з глядачами та зізнався, що його влаштовує новий склад гурту, однак, дуже сумує за старим...
 
Програма фільмованого виступу складається з 20 пісень: «Вставай», «Майже весна», «Більше для нас», «На лінії вогню», «Коли тобі важко», «Коли тебе нема», «Стріляй», «Твій голос», «Модель», «Вище неба», «Для тебе», «Кавачай», «Фіалки», «Я на небі», «Стіна», «Той день», «Не питай», «Без бою», «Друг», «Обійми».
 
Зйомками концерту займалась команда відомого оператора-постановника з Великобританії Енді Хорнера. Для того, щоб показати, як змінювався «Олімпійський», як будувалася сцена встановлювалася техніка, як в день концерту чаша наповнювалася десятками тисяч глядачів, а згодом – величезний стадіон знову повернувся до звичайного життя, було використано найсучасніші технології відео та звукозапису.
 
Але найголовніше для концерту-кіноверсії це, звісно, достовірно відтворений звук. Якому найбільшої уваги приділили саме – Мілош Єліч та Святослав Вакарчук. Під час зйомок використовувалася унікальна система запису, яка дозволила створити для глядача в кінотеатрі повноцінний ефект присутності на стадіоні та дала можливість не тільки почути улюблені пісні, але й знову відчути себе частиною неймовірного концерту. 
 
Частина коштів від кінопоказів буде перерахована на допомогу постраждалим в АТО. «Якщо ви бачите якийсь проект, пов'язаний зі мною чи з «Океан Ельзи», знайте, що всі вони за умовчанням мають благодійне спрямування. Ми з компанією FILM.UA домовляємося про те, щоб частину грошей від показу фільму-концерту передавати на допомогу львівському військовому госпіталю. 500 тисяч я перераховую з туру «Вночі», ще 1,5 мільйона ми плануємо зібрати завдяки допомозі бізнесменів та іншим проектам. Після допомоги львівському і запорізькому госпіталю будемо допомагати іншим госпіталям в українських регіонах» - зазначив Святослав.
 
Також Святослав зазначив, що вже в квітні, світ почує нову пісню «Океан Ельзи». «Ця пісня була записана спонтанно. Вона не про те, що відбувається сьогодні, а про те, що стало причиною нинішніх подій в країні. Це пісня-питання, яка актуальна зараз і буде ще актуальна, думаю, не один рік. Вона вже записана. Тепер ми шукаємо команду, яка зробить для неї відео. Ми хотіли б презентувати її відразу з відеорядом. Для нас це важливий момент». Отож, чекати на весну буде ще веселіше, адже все найцікавіше тільки починається!
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі