Увійти

Головне, повертайтесь живими! Група митців провела ряд концертів для військових у Слов'янську

Знаєте, як робляться добрі справи не для "галочки", а за покликом серця? Правильно - вони робляться тихо та без зайвого галасу. 
Ось так вже не перший раз група митців, згуртованих єдиною патріотичною метою моральної підтримки людей, які захищають нашу країну від агресора, зібралась та поїхала на передову. Щоб підтримати.... Щоб привезти частинку цього життя, цивільного - без війни.... Щоб дати стимул перемогти та повернутися живими....
 
Ейра, Сергій Танчинець (гурт "БеZ Обмежень"), Аня Заклецька та Ольга Нестеренко (гурт "Врода"), Соломія Вітвіцька та Світлана Тарабарова минулими вихідними дали концерти у військових частинах в Слов'янську та поблизу нього.
І нам неймовірно приємно, що цих людей ми можемо назвати своїми друзями! Бо ці люди - творчий цвіт нації! Це - майбутнє нашої мирної, післявоєнної культури!
 
Далі процитуємо декілька вражень учасників цієї події. Всі вони емоційні та сповнені надії
 
Гурт "Врода"
 
Так власне є таке слово - передова ... ще кажуть передок ... це там де в країні зараз найгарячіще не дивлячись на розмірене перемикання кольорів світлофорів, рух поїздів метрополітену по графіку, відпочиваючих на пляжах і т.д. Можливо вся ця розміреність завдяки саме тим хто на передовій. Розуміння близькості передової до кожного з нас приходить через кілька годин їзди на авто в напрямку країни-"побратима" і перетину перших блок постів та погляду в очі військових на них. Ми не були на передовій ... Можливо в кілометрах 80 найближче до неї ... Нас власне туди б і не пустили ... але ми мали приємність зробити щось для військових які утримують цю передову там де вона зараз є. Соломія Вітвіцька, Аня Заклецька, Ольга Нестеренко (гурт "Врода"), Ейра, Сергій Танчинець (гурт БеZ Обмежень), Світлана Тарабарова цієї суботи, неділі дали два концерти в двох військових частинах в Славянську та поблизу нього. Було багато сказано, були фото в соцмережах ... тому якщо лаконічно то це дуже приємно бачити посмішки і радість, нехай навіть хвилини якогось позитивного забуття на мужніх, не залежно від віку, обличчях. Будні тривають а память все ж зберігає щось тепле, добре, вічне ... щось чим живиться душа. Чи то спогади про дім, близьких а чи пісня і пережиті від приїзду артистів емоції. В будь-якому разі кожен робить те на що здатен не те що може ... а саме те на що здатен. Слава Україні ! Героям сьогоднішнього дня слава ! Повертайтеся живими і з перемогою !

Так власне є таке слово - передова ... ще кажуть передок ... це там де в країні зараз найгарячіще не дивлячись на розмір...

Posted by VrodaRodu on 6 Июль 2015 г.
 
Ейра Муза
 
Після всіх цих поїздок все ж у мене глибоке переконання, що однією з найбільших потреб наших солдат нині є потреба у психологічній реабілітації. Тому, напевно, незабаром будемо давати клич і створювати батальйон психологічної підтримки. Хлопці соромляться зізнатись, що їм це треба. Вони толком і не розуміють як психолог може зарадити. Але після всіх потрясінь, які пережила більшість з них, до повноцінного життя можливо повернутись лише пропрацювавши ці травми, пов'язані з втратою побратимів, зневірою і т.д.

Після всіх цих поїздок все ж у мене глибоке переконання, що однією з найбільших потреб наших солдат нині є потреба у пси...

Posted by Ейра Муза on 7 Июль 2015 г.
 
Сергій Танчинець (гурт "БеZ Обмежень")
 
"І вже вкотре, повертаючись додому, якось гостріше відчувається жага до життя! Ніби і їжа ще смачніша, і запахи ще приємніші, і кольори яскравіші! Охоплює неймовірна вдячність Господу за все, що тобі дав в цьому житті! В такі миті хочеться молитись ще в рази більше за здоров'я хлопців, що борються за наш з вами спокій! "
 
Анна Заклецька (гурт "Врода")
 
"... вже вдома. Знову перший час після повернення спогади й думки наздоганяють: ніби повернулись із паралельного світу. Насичені вихідні пролетіли, враження та емоції переповнюють. Хлопці вже запрошують знову - і це найкраща винагорода для нас. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі, дай Бог тільки хороших та приємних приводів для зустрічей. Бережіть себе"
 
Фото: Mykola Dychka та учасників акції
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі